Twoje miejsce w Bieszczadach

Nasz Dworek oferuje swoim gościom wynajem pokoi gościnnych 2, 3, 4 osobowych w wysokim standardzie oraz w atrakcyjnej cenie.
Każdy pokój posiada łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym.
Turyści przebywający u Nas mają niezależne od Gospodarzy wejście do swoich mieszkań oraz WI-FI.
Posiadamy rekomendację serwisu http://meteor-turystyka.pl/, który zwraca uwagę tylko na rewelacyjne oferty noclegowe.

Pokoje są doskonale zaprojektowane do wypoczynku (od 17 do 21 m2), wyposażone w łoże małżeńskie z bardzo dobrej jakości wygodnym materacem sprężynowym oraz do tego wersalka, która służy jako kanapa lub dodatkowe spanie.

Dodatkowo każdy z 5 pokoi na piętrze ma do dyspozycji balkon na którym można podziwiać widoki oraz zaczerpnąć świeżego powietrza.

W każdym z pokoi przygotowaliśmy dla Państwa w pełni wyposażona łazienkę, TV oraz pojemną szafę.

Oferujemy również Państwu 3 pokoje w niskim parterze (każdy 21m2) z bezpośrednim wejściem do ogrodu, własnym tarasem oraz stolikiem i ławką.

Do dyspozycji gości jest w pełni wyposażona duża kuchnia (14 m2) znajdująca się na piętrze, która ma na wyposażeniu praktycznie wszystko co jest potrzebne do gotowania, pieczenia i smażenia.

Zapraszamy również do Naszej altany oraz do korzystania z grilla. Altana Nasza posiada zabezpieczenia w razie niepogody w postaci opuszczanej plandeki.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw, gdzie Nasze pociechy będą mogły miło spędzić czas, a rodzice w tym czasie cieszyć się spokojem.

Jest również huśtawka gdzie każdy i mały i duży będzie mógł bujać się do woli… (życzymy miłego bujania w obłokach…)

Zapraszamy